Choose amount Information Payment
A donor account is created automatically for recurring donations. Account setup info will be emailed to you.
You can log in to edit your recurring donation any time
Please fix the errors above.
CVC CodeThe 3-4 digits on the back of your credit card

iDEAL

You didn't choose the bank name.

By providing your payment information and confirming this payment, you authorise (A) EURACTIV Poland and Stripe, our payment service provider, to send instructions to your bank to debit your account and (B) your bank to debit your account in accordance with those instructions. As part of your rights, you are entitled to a refund from your bank under the terms and conditions of your agreement with your bank. A refund must be claimed within 8 weeks starting from the date on which your account was debited. Your rights are explained in a statement that you can obtain from your bank. You agree to receive notifications for future debits up to 2 days before they occur.

You can log in to edit your recurring donation any time


Wesprzyj EURACTIV.pl


Drogi czytelniku,


Nie znalazłeś się na tej stronie przypadkowo. Wiemy, że cenisz sobie obiektywne i rzetelne dziennikarstwo, a my od wielu lat staramy się codziennie na to zapotrzebowanie odpowiadać. Opisujemy najważniejsze wydarzenia z Polski, Europy i ze świata – często takie, które nie pojawiają się w innych polskich mediach. Do naszej pracy przykładamy najwyższe standardy dziennikarskie – wyrażające się w uczciwości, bezstronności i rzetelności – i nie zamierzamy z nich rezygnować na rzecz pogoni za sensacją lub identyfikacji z jakąkolwiek opcją polityczną.


Jesteśmy przekonani, że właśnie taki rodzaj dziennikarstwa najlepiej pomaga rozumieć to, co dzieje się dookoła nas i stanowi najbardziej wartościowy wkład w rozwój demokracji oraz wartości obywatelskich. Wiemy, że jest to tym ważniejsze w czasie pandemii, chaosu informacyjnego, kryzysu demokracji, a przede wszystkim kryzysu zaufania społecznego.


Od lat nasze treści udostępniamy za darmo i nie zamierzamy tego zmieniać. W czasach wszechobecnych fake newsów i szeroko zakrojonej dezinformacji naszym obowiązkiem jest udostępniać wartościowe informacje jak najszerszemu gronu czytelników.


Tę misję możemy jednak kontynuować jedynie z Twoim wsparciem.


Twoje wsparcie dla niezależnych mediów naprawdę wiele znaczy.


Dziękujemy, że jesteś z nami!